Poniedziałek IV tygodnia Wielkiego Postu

Pan jest pasterzem moim
WAŻNE:

2017

Emilia Myrta, uczennica VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, zwyciężyła w XXVII. Olimpiadzie Teologii Katolickiej. Temat OTK: „Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez Miłosiernego Ojca”. Ogólnopolski finał konkursu zakończył się dziś w Lublinie.

2017

Radomska redakcja "Gościa Niedzielnego" zaprasza do wspólnego stworzenia rocznicowej galerii wspomnień.

2017

- Odszedł do Pana w przeddzień 20. rocznicy powstania Diecezji Radomskiej. Dzisiaj wspominamy to odejście w przeddzień 25. rocznicy powstania diecezji. – powiedział bp Henryk Tomasik, który katerze przewodniczył Mszy św. za zmarłego bpa Edwarda Materskiego.

2017

Gdy Ojciec Święty Jan Paweł II 25 marca w 1992 r. mocą bulli „Totus Tuus Poloniae populus” powołał wśród trzynastu nowych diecezji także diecezję radomską ze stolicą w Radomiu, dotychczasowa konkatedra stała się katedrą...

2017

Podczas Mszy św. sprawowanej w Kaplicy Objawień w Fatimie bp Henryk Tomasik pobłogosławił różańce, na których będą się modlić wierni Diecezji Radomskiej podczas „Jerycha Różańcowego”. Rozpoczęcie wielkiej modlitwy różańcowej rozpocznie się w katedrze radomskiej w najbliższą sobotę podczas uroczystości 25-lecia diecezji, a zakończy w Wigilię Bożego Narodzenia.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wybierz język