NSŻ #20: Niedziela Męki Pańskiej (Niedziela Palmowa) Rok A – Ks. Grzegorz Tęcza PDF Drukuj Email

Tekst Męki Pana Jezusa Chrystusa według Świętego Mateusza (Mt 26, 14 – 27, 66) w serwisie www.brewiarz.pl (http://brewiarz.pl/iv_17/0904/czyt2.php3?tekst=1#ewang).

FILM:

Przyćmienie

Następne Niedzielne Słowo Życia już w sobotę 15 kwietnia o godzinie 18:00.

Za tydzień będziemy rozmyślali nad fragmentem z Ewangelii według św. Jana (J 20,1-9).

Zachęcamy do udostępnienia i subskrybowania kanału YouTube: www.youtube.com/WSDRadom