Radom/WSD: Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego PDF Drukuj Email

Wydział ds. Środków Społecznego Przekazu Kurii Diecezji Radomskiej zaprasza na Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pragną dokumentować uroczystości religijne w obiektach sakralnych.

Kurs odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (ul. Młyńska 23/25) w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. od 9.00 do 14.00.

Rejestracja:

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania w wersji DOC; [POBIERZ]) i przesłać go do organizatora kursu jedną z wybranych metod do 24 marca 2017 roku:

1) poczta elektroniczna: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2) poczta tradycyjna:

Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-610 Radom

z dopiskiem: „Kurs dla fotografów”

3) osobiście – kopertę ze zgłoszeniem można zostawić:

> w budynku Kurii Diecezji Radomskiej (ul. Malczewskiego 1) w Wydziale Katechetycznym (parter)

> bądź w Wyższym Seminarium Duchownym (furta; ul. Młyńska 23/25)

Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie formatu legitymacyjnego (wymiary: 35x45 mm; rozmiar w pliku JPG: 413x531 pikseli przy 300dpi) opisane imieniem i nazwiskiem. Prócz podania podstawowych danych osobowych (potrzebnych do wystawienia zaświadczenia i przygotowania identyfikatora), prosimy o sygnowanie formularza podpisem księdza proboszcza i pieczęcią parafii zamieszkania Kursanta.

Więcej informacji:

ks. Stanisław Piekielnik

- T: +48 606 374 948

Obowiązujące przepisy liturgiczne (zob. Wskazania dotyczące fotografowania...) wymagają ukończenia takiego kursu przez osoby, które pragną dokumentować różnego rodzaju wydarzenia liturgiczne we wnętrzu kościoła.

W kursie mogą brać udział wierni również spoza Diecezji Radomskiej.

Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są ważne bezterminowo i można się nimi posługiwać również także poza granicami diecezji radomskiej.

DOJAZD: