Sanktuarium w Kałków-Godów. Misterium Męki Pańskiej PDF Drukuj Email

Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie-Godowie 2017 r.

Serdecznie zapraszam do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski, Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa.

Aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od wielu już lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez wiele lat Misterium Męki Pańskiej w naszym Sanktuarium jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły.

Misterium będzie wystawiane od drugiej soboty Wielkiego Postu (od 11 marca 2017) do soboty przed Niedzielą Palmową (do 8 kwietnia 2017) włącznie, o godzinie 15.30 i dodatkowo o godz. 18.00.

Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawieniem uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie swego uczestnictwa w Informacji Sanktuarium: +48 41 272 18 88.

Osoby pragnące zatrzymać się w naszym Sanktuarium na noc prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca w Domu Pielgrzyma (tel. kom.: +48 660 158 239).

Ks. Zbigniew Stanios

i Aktorzy Teatru Dramatycznego im. Ks. Inf. Czesława Wali