Pielgrzymka do Ziemi Świętej - Śladami Ewangelii PDF Drukuj Email

Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II Diecezji Radomskiej

organizuje

pielgrzymkę do Ziemi Świętej pt.

Śladami Ewangelii”

w dniach

od 15 do 22 października 2017 r.

Poprowadzi ją moderator diecezjalny ks. dr Jacek Kucharski.

Autorski program przewiduje między innymi zwiedzanie Muzeum Izraela w Jerozolimie, najnowszych odkryć w Magdali – miejscowości św. Marii Magdaleny czy Abu Gosz – związanego z tradycją biblijnego Emaus.

Zgłoszenia do 31 maja br.

Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia: