Środa XXII tygodnia okresu zwykłego

Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei czlowieka.
WAŻNE:

2016

Na zakończenie wakacji radomski Oddział Stowarzyszenia „Civitas Christiana” zorganizował pielgrzymkę do sanktuariów maryjnych w Skrzyńsku i Studziannie. Comiesięczne pielgrzymki do sanktuariów Diecezji Radomskiej związane są z trwającym Rokiem Miłosierdzia.

2016

Bp Henryk Tomasik wręczył nominacje na nowe placówki duszpasterskie. Prezentujemy pełna listę zmian.

2016

Pierwszy wstrząs poczuli o 3.35, drugi - godzinę później. - Nic nam się nie stało, ale łóżka wręcz chodziły po pokoju - mówi bp Piotr Turzyński.

2016

Uczestnicy 4 oaz wakacyjnych odbywających się w Sandomierzu, Kałkowie, Zarzęcinie i Dąbrówce przeżywali swój Dzień Wspólnoty II turnusu w sanktuarium w Kałkowie Godowie.

2016

W czwartek, 18 sierpnia, w Pelagowie odbyły się obchody 40. rocznicy śmierci ks. Romana Kotlarza.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wybierz język

© 2016 Diecezja Radomska.