Środa XXII tygodnia okresu zwykłego

Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje!
WAŻNE:

2015

Jezuita ks. Hubert Czuma został honorowym obywatelem Radomia. Tytuł został przyznany dzisiaj jednogłośnie przez radnych Rady Miejskiej w Radomiu. Za wnioskiem głosowało 25 radnych.

2015

Do sanktuarium MB Miłosierdzia w Skarżysku-Kamiennej pielgrzymowali oazowicze na zakończenie wakacji. W pielgrzymce wzięło udział około 1000 młodych ludzi z Diecezji Radomskiej. Mszy św. przewodniczył bp Henryk Tomasik, a homilię wygłosił bp Piotr Turzyński. Pięcioro animatorów otrzymało animatorskie krzyże.

2015

Kolorowo, radośnie i rodzinnie było w Wilczkowicach, gdzie w Uroczystość Wniebowzięcia NMP (15 sierpnia) odbył się II Festyn Rodzinny organizowany przez parafię.

2015

Katarzyna Łaniewska, znana z roli babci Józi w serialu "Plebania" wystąpiła w Wierzbicy w kościele parafialnym w niedzielę, 23 sierpnia 2015 roku. Kolejny koncert XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom – Orońsko.

2015

- Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny, dlatego Caritas Diecezji Radomskiej prowadzi akcję „Tornister Pełen Uśmiechów”. Wyprawki szkolne otrzymają dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z naszej Diecezji. Chcemy by i one mimo trudnej sytuacji finansowej rodziców mogły iść do szkoły z uśmiechem i nowymi przyborami szkolnymi. – mówi Iwona Stępniewska, koordynator akcji.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wybierz język

© 2015 Diecezja Radomska.