Zawsze razem dla Chrystusa i Kościoła PDF Drukuj Email

Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży spotkały się na wspólnym opłatku w radomskim seminarium.

Centralnym punktem była Msza św. sprawowana pod przewodnictwem biskupa Henryka Tomasika. Podczas Eucharystii ślubowanie złożyło 40 nowych członków KSM.

Bp Henryk Tomasik, homilia:

Przed Mszą św. na Auli im. Jana Pawła II można było obejrzeć widowisko „Bóg się rodzi w człowieku”, przygotowane przez Szkolny Teatr „Na Przekór” z Solca nad Wisłą.

Zakończeniem spotkania było tradycyjne dzielenie się opłatkiem i śpiew kolęd.

GALERIA [kliknij]

xsp / www.diecezja.radom.pl